FreeSki

Livigno / Włochy

10/12/2022 - 17/12/2022 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  10/12/2022 - 17/12/2022 (7 DNI)

Fiocco di Neve

Via Saroch 214, Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie
Apartamenty Fiocco di Neve - Via Saroch 214, Livigno
Kategoria: top class

Apartament Fiocco di Neve jest położony na via Saroch 214, 10 min od wyciągu no 18 Doss (400m) i ok 10 min od ścisłego centrum Livigno (zamknięta dla samochodów strefa ze sklepami), oraz 25 min od apartamentów L’Ables (1,8km). W niedalekim sąsiedztwie obiektu znajduje się duży supermarket "Galli Market".
Przy dobrych warunkach można zjechać na nartach z wyciągu no 18 Doss pod same drzwi apartamentu. Obiekt posiada darmowe wifi, narciarnię (z ogrzewanymi szafkami) oraz pralnię na monety a także garaż (jedno miejsce na apartament).

Fiocco di Neve 1 -  to dwupokojowy apartament, właśnie odnowiony i naprawdę nowy, położony na parterze dla 4 osób. Składa się z: jednej sypialni dwuosobowej, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, kuchenką mikrofalową, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC i prysznicem.

Fiocco di Neve 2 - to dwupokojowy apartament, właśnie odnowiony i naprawdę nowy, położony na parterze dla 4 osób. Składa się z: jednej dwuosobowej sypialni z balkonem, pokoju dziennego z dwuosobową rozkładaną sofą, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, kuchenkę mikrofalową, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC i prysznicem.

Fiocco di Neve 3 - to dwupokojowy apartament, właśnie odnowiony i naprawdę nowy, położony na pierwszym piętrze dla 4 osób. Składa się z: jednej dwuosobowej sypialni z balkonem, pokoju dziennego z dwuosobową rozkładaną sofą, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, kuchenkę mikrofalową, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC i prysznicem.
Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę