Szkolenia narciarskie Jafi Sport

Licencjonowana szkoła narciarska SITN - PZN Jafi Sport

Jak szkolenie - to tylko z Jafi instruktorami! A dlaczego?

Nasi licencjonowani polskojęzyczni instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Kochamy sporty zimowe, więc cechuje nas zaangażowanie i pasja. By każdy mógł skorzystać z zajęć w 100%, odbywają się one w małych grupach, w podziałach na stopień zaawansowania oraz wiek uczestników. W czasie szkoleń organizujemy zawody z  nagrodami!

W naszej ofercie znajdą Państwo: 6-dniowe szkolenia całodniowe dla dzieci (2008-2016) w godzinach 11-16 oraz w niskim sezonie szkolenia półdniowe trwające 2,5 godz dziennie. Dla bardziej wprawnych młodych narciarzy w terminie wyjazdów feryjnych w Livigno oraz Val di Sole organizujemy szkolenia SPORTOWE zawierające elementy jazdy na tyczkach.
Dla najmłodszych dzieci (2017-2019) w opcji całodniowej oferujemy przedszkole w dwóch wariantach: z lunchem pod opieką instruktora lub pod opieką rodziców. Natomiast młodzież urodzona przed 2008 r. oraz dorośli w terminach free ski oraz feryjnych mogą zapisać się na szkolenia grupowe trwające 2 godziny dziennie - w grupach doskonalących jazdę na nartach lub z opcją sport zawierającej elementy jazdy na tyczkach (Livigno)

Komfortowym wariantem są szkolenia "Family PLUS" w wybranych obiektach i terminach, w których nie musicie planować dodatkowego czasu na dojazd na stok z dziećmi - wystarczy przekazać opiekę naszemu instruktorowi w hotelu godzinę przed zajęciami i po zakończonym dniu szkoleniowym odebrać dzieci od instruktora na recepcji swojego hotelu.
Jafi Sport to rowniez szkółka narciarska przygotowująca przyszłych instruktorów narciarskich do pracy na najwyższym poziomie. Można skorzystać z  organizowanych przez nas kursów: demonstrator, kwalifikant, pomocnik instruktora.
Dla osób które lubią być w centrum uwagi czekają nasi instruktorzy oferujący lekcje indywidualne zarówno na nartach jak i na snowboardzie.

Nasze szkolenia

KURSY SITN PZN Demonstrator i Kurs Kwalifikacyjny

Szkolenia PRO. Kursy na demonstratora i kwalifikanta, które stanowią pierwszy etap w karierze instruktora PZN. Miejsce kursów:  Livigno - wszystkie tygodnie ferii w Polsce. Cena: 1890zł

Szkolenia FAMILY PLUS

Szkółka i przedszkola w wybranych hotelach "Family PLUS" z jeszcze bardziej kompleksową opieką. Ceny od 1850 zł.

Szkółka narciarska całodniowa

Szkółka narciarska w Alpach skierowana jest do dzieci urodzonych w latach 2009-2017. Szkolenie odbywa się 6 dni po 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-osobowych. Cena od 1590 zł.

Przedszkole Narciarskie całodniowe

Przedszkole narciarskie dla dzieci urodzonych w latach 2018-2020 łączące zabawę z nauką. Zajęcia odbywają się w małych grupach przez 6 dni - 5 h dziennie. Cena od 1690 zł.

Szkółka Narciarska Półdniowa

Świetna alternatywa dla szkoleń całodniowych! 2,5h dziennie przez 6 dni - W LIVIGNO W WYBRANYCH TERMINACH. Szkółki skierowane do dzieci z roczników 2009-2017. Cena od 1090 zł.

Przedszkole narciarskie półdniowe

Świetna alternatywa dla szkoleń całodniowych! 2,5h dziennie przez 6 dni - W LIVIGNO I W NASSFELD W WYBRANYCH TERMINACH. Przedszkola skierowane do dzieci z roczników 2018-2020. Cena od 1190 zł.

Szkolenie narciarskie dla dorosłych i młodzieży

Na naukę jazdy na nartach nigdy nie jest za późno! Już dziś wykup dla siebie szkolenie - 5 dni po 2h dziennie. Dedykowane dla osób urodzonych przed 2009 rokiem. Ceny od 1090 zł.

Szkolenie narciarskie sportowe dla dzieci

Szkolenie narciarskie sportowe skierowane jest dla dzieci urodzonych w latach 2009 - 2016. Szkolenie obejmuje przede wszystkim naukę jazdy na tyczkach oraz intensywną jazdę terenową. Cena od 1790zł.

Prywatny instruktor

Idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Możliwość wynajęcia prywatnego instruktora to komfort w dobrej cenie!

Szkolenia indywidualne snowboardowe

Jeżeli nie widzisz siebie w grupie szkolenowej i preferujesz naukę indywidualną ta oferta jest dla Ciebie!

Kurs na stopień Pomocnika Instruktora

Livigno 01-17.12.2023 - Kurs intensywny
Pomocnik Instruktora - część I: techniczna + część II: metodyczno – sportowa

Szkolenia indywidualne narciarskie

Jeżeli nie widzisz siebie w grupie szkolenowej i preferujesz naukę indywidualną ta oferta jest dla Ciebie!

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 15:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę