Szkolenia narciarskie Jafi Sport

Licencjonowana szkoła narciarska SITN - PZN Jafi Sport

Jak szkolenie - to tylko z Jafi instruktorami! A dlaczego?

Nasi licencjonowani polskojęzyczni instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Kochamy sporty zimowe, więc cechuje nas zaangażowanie i pasja. By każdy mógł skorzystać z zajęć w 100%, odbywają się one w małych grupach, w podziałach na stopień zaawansowania oraz wiek uczestników. W czasie szkoleń organizujemy zawody z  nagrodami!!!
W naszej ofercie znajdą Państwo: szkolenia całodniowe dla dzieci (2008-2016) w godzinach 11-16 oraz w niskim sezonie szkolenia półdniowe trwające 2:30 h dziennie. Dla bardziej wprawnych młodych narciarzy w terminie wyjazdów feryjnych organizujemy szkolenia SPORTOWE zawierające elementy jazdy na tyczkach, a dla najlepszych proponujemy zapisy do naszego Klubu Narciarskiego Jafi Sport Pro Ski Team
Dla najmłodszych dzieci (2017-2019) w opcji całodniowej oferujemy przedszkole w dwóch wariantach: z lunchem pod opieką instruktora lub pod opieką rodziców. Natomiast młodzież urodzona przed 2008 r. oraz dorośli mogą zapisać się na szkolenia grupowe trwające 2 godziny dziennie, w grupach doskonalących jazdę na nartach lub z opcją sport zawierającej elementy jazdy na tyczkach.
Nowość w naszej ofercie: szkolenia "Family PLUS" w wybranych obiektach, w których nie musicie planować dodatkowego czasu na dojazd na stok z dziećmi - wystarczy przekazać opiekę naszemu instruktorowi w hotelu godzinę przed zajęciami i po zakończonym dniu szkoleniowym odebrać dzieci od instruktora na recepcji swojego hotelu.
Jafi Sport to rowniez szkółka narciarska przygotowująca przyszłych instruktorów narciarskich do pracy na najwyższym poziomie. Można skorzystać z wielu organizowanych przez nas kursów: denonstrator, kwalifikant, pomocnik instruktora.
Dla osób które lubią być w centrum uwagi czekają nasi instruktorzy oferujący lekcje indywidualne zarówno na nartach jak i na snowboardzie.

Nasze szkolenia

Szkolenia FAMILY PLUS

Szkółka i przedszkola w wybranych hotelach "Family PLUS" w nowym wydaniu z jeszcze bardziej kompleksową opieką. Ceny od 1650 zł.

Szkółka narciarska całodniowa

Szkółka narciarska w Alpach skierowana jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2016. Szkolenie odbywa się 6 dni po 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-osobowych. Cena od 1390 zł.

Przedszkole Narciarskie całodniowe

Przedszkole narciarskie dla dzieci urodzonych w latach 2017-2019 łączące zabawę z nauką. Zajęcia odbywają się w małych grupach przez 6 dni - 5 h dziennie. Cena od 1490 zł.

Szkolenie narciarskie dla młodzieży i dorosłych

Na naukę jazdy na nartach nigdy nie jest za późno! Już dziś wykup dla siebie szkolenie - 5 dni po 2h dziennie. Dedykowane dla osób urodzonych przed 2008 rokiem. Ceny od 990 zł.

Szkolenia indywidualne snowboardowe

Jeżeli nie widzisz siebie w grupie szkolenowej i preferujesz naukę indywidualną ta oferta jest dla Ciebie!

Szkółka Narciarska Półdniowa

2,5 h dziennie przez 6 dni. Szkółki skierowane do dzieci z roczników 2008-2016. Cena od 990 zł.

Przedszkole narciarskie półdniowe

2,5 h dziennie przez 6 dni. Przedszkola skierowane do dzieci z roczników 2017-2019. Cena od 990 zł.

Szkolenie narciarskie sportowe dla dzieci

Szkolenie narciarskie sportowe skierowane jest dla dzieci urodzonych w latach 2008 - 2014. Szkolenie obejmuje przede wszystkim nauke jazdy na tyczkach oraz intensywną jazda terenowa

Prywatny instruktor

Idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Możliwość wynajęcia prywatnego instruktora to komfort w dobrej cenie!

Szkolenia indywidualne narciarskie

Jeżeli nie widzisz siebie w grupie szkolenowej i preferujesz naukę indywidualną ta oferta jest dla Ciebie!

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę