O nas

Wierzymy, że sport jest jednym z najważniejszych obszarów rozwoju dziecka. Aktywność fizyczna nie tylko wzmacnia ciało, ale uczy szeregu umiejętności, które przydają się w całym późniejszym życiu. Niezwykły czas spędzony na letnim lub zimowym obozie pozostawia fantastyczne wspomnienia, ale to także pożyteczna nauka poprzez zabawę.

Jako marka Jafi Sport, od lat rozwijamy działalność w zakresie organizacji nie tylko wyjazdów rodzinnych czy integracyjnych, ale również letnich i zimowych obozów dla dzieci. Nasze campy – w najpiękniejszych, starannie wyselekcjonowanych zakątkach Polski i Europy – są okazją do zdobycia sportowych umiejętności, ale także innych doświadczeń, które owocują w późniejszym życiu.

Jafi Sport Camp to nie tylko narty w zimowej aurze – to także letnie obozy, na których dzieci uczą się jazdy na nartach wodnych, skimboardach, wakeboardach i rowerach MTB. Warto dodać, że każda z tych aktywności wzmacnia ciało, zwiększa koordynację ruchową i znakomicie przygotowuje do śnieżnych szaleństw na stokach.

Na każdym campie dzieci są pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów oraz opiekunów. Uczą się samodzielności, nawiązują ciekawe znajomości, spędzają czas na świeżym powietrzu, a grafik treningów i dodatkowych atrakcji nie pozwala nawet na chwilę się znudzić.

Pełna integracja, dogodne warunki, profesjonalne bloki zajęciowe, szalona, ale pożyteczna i bezpieczna zabawa... to wszystko dla dzieciaków w wieku od 7 do 14 lat.

Sprawdź naszą aktualną ofertę letnich i zimowych obozów, zobacz, co Jafi Sport przygotowało dla rodzin czy firm. Pamiętaj, że zdrowa aktywność jest kluczem do rozwoju Twojej pociechy. Kto wie, być może camp będzie wstępem do jego narciarskiej kariery...?

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 15:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę