Transport autokarem

TRANSPORT AUTOKAREM JAFI SPORT:

Podane daty to daty pobytu na miejscu. Wyjazdy są w piątki (w godzinach popołudniowo/wieczornych) a dojazd powrotny do Polski nastąpi w niedzielę w godzinach porannych.

 

Transport Jafi autokarem realizujemy dla terminów wyjazdów: 2-9.12.2023, 9-16.12.2023, 13-20.01.2024, 20-27.01.2024, 13-20.04.2024, 20-27.04.2024
---

Autokar Centrum (Warszawa, Łódź) – 750 PLN
Autokar Południe (Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn) – 750 PLN

Koszt przejazdu dla osób, które nie wykupiły zakwaterowania z Jafi Sport wynosi 900 PLN.


Miejsce wsiadania należy zgłosić najpóźniej na 15 dni przed wyjazdem drogą mailową; w przypadku braku chętnych na konkretny przystanek, autokar nie będzie się na nim zatrzymywał.

Szczegóły wyjazdowe wraz z kontaktem do pilota otrzymają Państwo do 2 dni przed wyjazdem w "Komunikacie Transportowym"  - poniższe miejsca i godziny są orientacyjne i mogą różnić się od ostatecznych.

MIEJSCA I ORIENTACYJNE GODZINY ZBIÓREK:

 

Warszawa: zbiórka (piątek) godz. 19.30, wyjazd 20.00 Racławicka 132 (przy Stadionie Gwardii), powrót (niedziela) w godz. przedpołudniowych, miejsce jw.
Łódź:  zbiórka (piątek) o godz. 21.30, wyjazd 21.40 / parking przy stacji paliw BP, ul. Kątna 1
Katowice: zbiórka godz. 01.00, wyjazd 01.15 parking przy stacji paliw BP (Mc Donalds, przy hotelu Campanile) Aleja Górnośląska 55, powrót w godzinach porannych, miejsce jw. (godzina wyjazdu może ulec zmianie w zależności od natężenia ruchu)
Bielsko-Biała: zbiórka godz. 02.00, wyjazd 02.10 parking przy stacji paliw PKN Orlen ul. Warszawska 357 (na przeciwko restauracji Chłopskie Jadło), powrót w godzinach porannych, miejsce jw. (godzina wyjazdu może ulec zmianie w zależności od natężenia ruchu.
Cieszyn: przejście graniczne 2:30

*godziny zbiórki są orientacyjne, mogą ulec zmianie  w zależności od natężenia ruchu drogowego

INFORMACJE O AUTOKARZE I PRZEJEŹDZIE: 

Autokary wyjeżdżają w piątki (wg godziny i miejsca zbiórki wybranego przez Klienta, wskazanego w "Komunikacie Transportowym"). Wyjazdy powrotne w sobotę w godzinach porannych (godzina wyjazdu powrotnego i miejsce wsiadania zostanie podana przez rezydenta Jafi – w przypadku braku informacji należy dzwonić pod numer Kierownika Wyjazdu lub Państwa Rezydenta).

W autokarze jest do dyspozycji barek z ciepłymi napojami (za dodatkową opłatą) i TV.

Podróż  w zależności od destynacji będzie trwać 16-24h. Zatrzymujemy się standardowo co ok. 4h. W autokarze 49 os. i większym znajduje się toaleta z WC. W przypadku mniejszej ilości zainteresowanych będzie podstawiony mniejszy autokar, który może nie posiadać toalety. Biuro zastrzega sobie również możliwość zmiany miejsca oraz godziny wyjazdu o czym będą Państwo poinformowani najpóźniej 3 dni przed wyjazdem.


Limit rzeczy do zabrania na jedną osobę: 1 torba podróżna (nie plastikowa) lub plecak (bez stelaża) do 23 kg, 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska/narty + buty) koniecznie zapakowane w pokrowce i PODPISANE, 1 bagaż podręczny (do środka autokaru) do 5 kg.

Ważne! Z uwagi na ograniczoną ładowność luków bagażowych oraz konieczność przestrzegania przepisów, biuro Jafi Sport zastrzega możliwość niezabrania nadprogramowego bagażu w przypadku, gdy pasażer nie przestrzega limitów ilościowych czy wagowych dla bagażu przypadającego na 1 osobę. W takiej sytuacji pasażer na własną rękę zobowiązany jest zorganizować transport nadprogramowego bagażu.

Spóźnienie 20-minutowe na odjazd autokaru, spowoduje zwolnienie organizatorów z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd.
Podróż realizowana jest bez przesiadek (bez zmiany autokaru/antenek).
W przypadku np. choroby lokomocyjnej, prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag do 14 dni przed wyjazdem. Postaramy się spełnić wszelkie prośby dotyczące miejsca siedzenia na ile będzie to możliwe. 
Prośby dotyczące miejsca siedzenia mogą, ale nie muszą być spełnione przez przewoźnika.

W autokarze nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

 
PRZEJAZD AUTOKAREM REALIZOWANY PRZEZ FIRMĘ ZEWNĘTRZNĄ
W terminach w których Jafi Sport nie oferuje własnego transportu, istnieje możliwość rezerwacji przejazdu organizowane są z firmą zewnętrzną (bez pilota Jafi Sport) – rezerwacje miejsc możliwe w każdym terminie wyjazdu po sprawdzeniu dostępności wolnych miejsc przez pracownika Jafi Sport.

Rezerwacja transportu z firmą zewnętrzną ważna jest 24 godziny – po tym czasie wszelkie rezerwacje bez płatności zostaną anulowane. Miejsce wsiadania należy określić w momencie rezerwacji (zmiany miejsca wsiadania są odpłatne do 150zł/osoba). Informacje wyjazdowe (w tym numer do pilota) otrzymają Państwo na 2 dni przed wyjazdem.

Dostępność miejsc na wybrany przejazd potwierdza pracownik Jafi Sport w ciągu 24 godzin.

UWAGA! PODRÓŻ Z FIRMĄ ZEWNĘTRZNĄ BYWA UCIĄŻLIWA - MOGĄ BYĆ PRZESIADKI, PRZEJAZD PRZEZ RÓŻNE REGIONY NARCIARSKIE I MOŻE TRWAĆ DŁUŻEJ

CENA: od 900zł

MIEJSCA I GODZINY ZBIÓREK DLA PRZEJAZDÓW Z FIRMĄ ZEWNĘTRZNĄ są potwierdzane po złożeniu zamówienia/w zależności od dostępności u danego przewoźnika.

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 15:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę