FreeSki

Livigno / Włochy

15/04/2023 - 22/04/2023 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  15/04/2023 - 22/04/2023 (7 DNI)

Apartamenty Valentina Guana

via Saroch 584b, Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie

Apartamenty Valentina Guana - via Saroch 584b, Livigno - Włochy

Kategoria: top class

Odległości od: najbliższego wyciągu nr 18 – 150 m, wyciągu Carosello 3000 – 850 m, wyciągu Mottolino – 2 km, skibusa – 50 m, centrum – 1,5 km, sklepu – 150 m

Bezpłatny ski-bus zatrzymuje się obok domu. Darmowe WI-FI. Pomieszczenie na narty do przechowywania nart i butów, miejsce parkingowe w garażu + 50,00 € za samochód (obligatoryjnie).

Vale 1 - to trzypokojowy apartament położony na parterze (z niezależnym wejściem) dla 4/6 osób. Składa się z dwóch sypialni z dwoma łączonymi pojedynczymi łóżkami (jedna z bezpośrednim wejściem z zewnątrz), pokoju dziennego z możliwością rozłożenia kanapy, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Vale 2 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze (z niezależnym wejściem) dla 4 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej (z bezpośrednim wejściem z zewnątrz), pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Vale 3 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej z balkonem, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, balkonem, aneksem kuchennym z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem, telewizją satelitarną, jedną łazienką z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Vale 4 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4/5 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej z balkonem, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, balkonem, aneksem kuchennym z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem, telewizją satelitarną, jedną łazienką z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Vale 5 - to studio (jednopokojowe mieszkanie) położone na drugim piętrze (poddaszu) dla 2 osób. Składa się z pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i balkonem, aneksu kuchennego z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

 

Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 09:00 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę