FreeSki

Livigno / Włochy

03/12/2022 - 10/12/2022 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  03/12/2022 - 10/12/2022 (7 DNI)

Apartamenty Primavera

Via Ostaria 429, Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie

Apartamenty Primavera - via Ostaria 429, Livigno - Włochy

Odległość od: najbliższego wyciągu Valandrea (29a i 29b) - 190m, gondoli Cassana (nr. 30) - 250m, przystanku skibusa - 30m.

Kategoria: top class

Apartamenty w dobrym standardzie położone w świetnej lokalizacja - bardzo blisko wyciągu Valandrea oraz Cassana (połączone bezpośrednio z godnolą Costaccia), a także blisko deptaka. W najbliższej okolicy - liczne sklepy oraz restauracje. "Rzut beretem" od apartamentów znajduje się przystanek skibusa, którym szybko mozna dostać się do innych wyciągów w Livigno.

Do dyspozycji gości: narciarnia z podgrzewanymi szafkami zamykanymi na klucz oraz bezpłatny parking przed budynkiem.

Primavera 3 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC i prysznicem.

Primavera 4 - to trzypokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 5 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej, jednej sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, pokoju dziennego z możliwością wstawienia trzeciego łóżka, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, kuchenką mikrofalową, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC i prysznicem.

Primavera 5- to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej z balkonem, pokoju dziennego z dwoma pojedynczymi rozkładaną sofą, aneks kuchenny wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, szklano-ceramiczną płytę grzewczą, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, telewizja satelitarna, jedna łazienka z WC i prysznicem.
 
Primavera 6 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej z balkonem, pokoju dziennego z dwoma pojedynczymi rozkładaną sofą, aneks kuchenny wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, szklano-ceramiczną płytę grzewczą, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, telewizja satelitarna, jedna łazienka z WC i prysznicem.


Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 09:00 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę