FreeSki

Livigno / Włochy

15/04/2023 - 22/04/2023 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  15/04/2023 - 22/04/2023 (7 DNI)

Apartamenty Luna****

Via Ostaria 490. Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie

Apartamenty Luna - via Ostaria 490, Livigno

Odległóść od: gondoli Cassana - 300m (ok.5 min na piechotę), wyciągu Valandrea - 250m.

Kategoria: top class 

Apartamenty Luna to nowa rezydencja położona blisko ścisłego centrum Livigno na via Ostaria. Apartamenty są wykonane w wysokim standardzie bardzo blisko gondoli Cassana oraz wyciągu Valandrea, którymi można dostać się wyciągu nr 27 którym wjedziemy na Costaccie (2360m n.p.m). 

W najbliższej okolicy znajduje się dużo sklepów oraz restauracji, a sam budynek jest zlokalizowany w głębi względem ulicy, więc jest cisza i spokój.
Wi-fi płatne na miejscu 15 € za tydzień.

Luna 1 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4 osób. Składa się z jednej dwuosobowej sypialni, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i dużym tarasem wychodzącym na wschód, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, piekarnikiem/mikrofalówką, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów (podwójna umywalka).

Luna 2 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4/5 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej z możliwością wstawienia trzeciego łóżka, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i balkonem wychodzącym na południe, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, piekarnikiem/mikrofalówką, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Luna 3 - to dwupokojowy apartament położony na drugim piętrze dla 4 osób. Składa się z jednej podwójnej sypialni, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i dużym balkonem wychodzącym na wschód, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, szklano-ceramiczną płytą grzewczą, zmywarką, piekarnikiem/mikrofalówką, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów, podwójną umywalką (z dostępem z sypialni).

Luna 4 - to dwupokojowy apartament położony na drugim piętrze dla 4/5 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej z możliwością wstawienia trzeciego łóżka, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i balkonem wychodzącym na południe, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, piekarnikiem/mikrofalówką, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 09:00 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę