FreeSki

Livigno / Włochy

02/12/2023 - 09/12/2023 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  02/12/2023 - 09/12/2023 (7 DNI)

Apartamenty Gianni Guana

via Saroch 586, Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie

Apartamenty Gianni Guana - via Saroch 586, Livigno - Włochy

Kategoria: top class

Odległości od: najbliższego wyciągu nr 18 – 150 m, wyciągu Carosello 3000 – 850 m, wyciągu Mottolino – 2 km, skibusa – 50 m, centrum – 1,5 km, sklepu – 150 m.

Sklepy, kawiarnie i puby znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Deptak oddalony jest o 15 minut spacerem. Bezpłatny ski-bus zatrzymuje się obok domu. Bezpłatne WI-FI! Przechowalnia nart i butów, miejsce parkingowe w garażu + € 50,00 za samochód (obligatoryjnie).

Gianni 1 - to trzypokojowy apartament położony na parterze (z niezależnym wejściem) dla 4/6 osób. Składa się z dwóch sypialni z dwoma łączonymi pojedynczymi łóżkami (jedno z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz), pokoju dziennego z możliwością dostawienia rozkładanej sofy, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Gianni 2 - to dwupokojowy apartament położony na parterze (z niezależnym wejściem) dla 4 osób. Składa się z jednej dwuosobowej sypialni (z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz), pokoju dziennego z dwuosobową rozkładaną sofą, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Gianni 3 - to dwupokojowy apartament położony na drugim piętrze (poddasze) dla 4 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej z dwoma balkonami, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów (z bezpośrednim wyjściem na balkon).

Gianni 4 - to dwupokojowy apartament położony na drugim piętrze (poddasze) dla 4 osób. Składa się z jednej dwuosobowej sypialni z balkonem, pokoju dziennego z dwuosobową rozkładaną sofą, balkonu, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 15:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę