FreeSki

Livigno / Włochy

03/12/2022 - 10/12/2022 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  03/12/2022 - 10/12/2022 (7 DNI)

Apartamenty Charlie

via Domenion 152, Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie

Apartamenty Charlie - via Domenion 1523, Livigno - Włochy

Kategoria: exclusive (tylko Charlie 9 to top class)

Odległości od: najbliższego wyciągu Cassana - 140m, wyciągu Carosello 3000 - 1,8km, wyciągu Mottolino - 3,7km

Rezydencja usytuowana blisko ścisłego centrum oraz wyciągu Cassana po stronie Carosello. W najbliższej okolicy restauracje oraz sklepy. Każdy apartament posiada aneks kuchenny, TV Sat, bezpłatne wifi, łazienka z prysznicem (w tym suszarka do włosów).

Do dyspozyji gości narciarnia w budynku oraz bezpłatny parking zewnętrzny. 

Charlie 1 - to dwupokojowy apartament położony na parterze dla 4/5 osób. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim (nierozdzielnym) i z pojedynczym, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksem kuchennym ze wszystkimi niezbędnymi przyrządami do gotowania, szklano-ceramiczną płytą grzewczą, zmywarką, piekarnikiem, amerykańskim ekspresem do kawy, telewizją satelitarną, jedną łazienką z WC, prysznicem.

Charlie 2 - to dwupokojowy apartament położony na parterze dla 4 osób. Składa się z jednej dwuosobowej sypialni, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, bezpośrednie wyjście, aneks kuchenny z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, szklano-ceramiczną płytą grzewczą, zmywarką, kuchenką mikrofalową, amerykańskim ekspresem do kawy, telewizją satelitarną, jedna łazienka z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Charlie 3 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 5 osób. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim (nierozdzielnym) i z pojedynczym, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksem kuchennym z wszystkimi niezbędnymi przyrządami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, piekarnikiem, amerykańskim ekspresem do kawy, telewizją satelitarną, jedną łazienką z WC, prysznicem i suszarką do włosów (bez okna).

Charlie 4 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4/5 osób. Składa się z jednej podwójnej sypialni z pojedynczym łóżkiem i balkonem, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, balkonem, aneksem kuchennym ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, szklano-ceramiczną płytą grzewczą, zmywarką, piekarnikiem, amerykańskim ekspresem do kawy, telewizją satelitarną, jedną łazienką z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Charlie 5 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4/5 osób. Składa się z jednej podwójnej sypialni z pojedynczym łóżkiem i dwoma balkonami, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, szklano-ceramiczną płytą grzewczą, zmywarką, piekarnikiem, amerykańskim ekspresem do kawy, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów. 

Charlie 6 - to dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze dla 4 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej z balkonem, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, piekarnik, amerykański ekspres do kawy, telewizję satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Charlie 7 -  to trzypokojowy apartament położony na drugim piętrze (poddasze) dla 6/8 osób. Składa się z jednej sypialni z łóżkiem małżeńskim i fotelem, jednej sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i fotelem, balkonu, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, piekarnikiem, amerykańskim ekspresem do kawy, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Charlie 8 - to trzypokojowy apartament położony na drugim piętrze (poddasze) dla 6/8 osób. Składa się z jednej sypialni z łóżkiem dwuosobowym i łóżkiem z krzesłem, jednej sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i łóżkiem z krzesłem, balkonu, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, piekarnikiem, amerykańskim ekspresem do kawy, telewizją satelitarną, jednej łazienki z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Charlie 9 - to trzypokojowy apartament kategorii TOP CLASS położony na parterze dla 6/7 osób. Składa się z jednej sypialni z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, jednej sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksu kuchennego ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, amerykańskim ekspresem do kawy, telewizją satelitarną, dwóch łazienek z WC i prysznicem.

 

Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 09:00 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę