Szkolenie narciarskie sportowe dla dzieci

Szkolenie kierujemy do dzieci z roczników 2008 – 2014.

Przedstawiamy szkolenie, które ma na celu poprawę dynamiki, korektę sylwetki oraz zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Już po jednym dniu są widoczne postępy – dziecko skutecznie przygotowuje się do jazdy ciętym skrętem między bramkami.

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, rozjeżdżaniem oraz ustawianiem tyczek. Sam trening na tyczkach trwa od 2 do 3 godzin. Pozostały czas jest poświęcony na jazdę zadaniową, która doskonali technikę. Nie zapominamy o rozciąganiu mięśni po zajęciach.

Około 13.00 kursanci udają się z instruktorami na lunch, po którym zajęcia są kontynuowane. Rodzice odbierają dzieci w umówionym miejscu dopiero o 16.00 – wcześniej mają czas wyłącznie dla siebie.

Instruktor objaśnia techniki jazdy sportowej, instruuje, koryguje błędy i demonstruje odpowiednie ustawienie. Ćwiczenia są dobierane indywidualnie, co zwiększa skuteczność szkolenia, a instruktor stale monitoruje postępy kursantów. W trakcie zajęć nie brakuje dobrej zabawy – na przykład w czasie jazdy w parach, „po śladzie” czy w formie wyścigów.

Ważnym elementem szkolenia są videoanalizy. Trener udziela wskazówek na podstawie nagranych przejazdów. Kursant wie, kiedy i w jaki sposób popełnia błąd. Przeprowadzenie analizy dla grupy sportowej jest możliwe nawet w trakcie lunchu lub bezpośrednio na stoku.

Szkolenie trwa 6 dni – od niedzieli do piątku.
Zadowolonych kursantów zapraszamy do Klubu Narciarskiego Jafi Sport Pro Ski Team.

Cena:
 • 1300zł (z zakwaterowaniem Jafi Sport)
 • 1700zł (bez zakwaterowania, karnetu i ubezpieczenia) 

Posiłki są wliczone w ceny kursu. Przykładowe menu lunchowe:
 • Niedziela: Spaghetti alla bolognese + sok jabłkowy
 • Poniedziałek: Kotlet schabowy z frytkami + woda
 • Wtorek: Pizza + sok pomarańczowy
 • Środa: Pierś z kurczaka + sok owocowy
 • Czwartek: Klopsy w sosie pomidorowym z opiekanymi ziemniakami + kompot
 • Piątek: Ravioli + sok wiśniowy 

Uwaga!
Menu jest uzależnione od aktualnych ofert w restauracjach i nie ma możliwości modyfikacji zestawów obiadowych. W przypadku dzieci chorujących na celiakię lub stosujących specjalną dietę – rodzice są zobowiązani do zorganizowania lunchu we własnym zakresie. Wówczas koszty posiłków są odliczane od ceny szkolenia.
 • Dziecko musi obowiązkowo posiadać kask.
 • W przypadku szkoleń bez zakwaterowania nie sprzedajemy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (KR).
 • Szkolenie nie jest imprezą turystyczną.
 • W terminach szkoleń całodniowych nie prowadzimy zapisów na zajęcia połówkowe.
 • Szkolenie sportowe wymaga umiejętności minimum na „4-czerwonym” poziomie zaawansowania w naszej skali.
 • Grupy szkoleniowe liczą maksymalnie 8 osób. Nie zapomnij o wypełnieniu ankiety dotyczącej poziomu zaawansowania. Instruktor po pierwszym dniu zajęć może zdecydować o przeniesieniu dziecka do innej grupy. 

Ankieta

---
W celu rezerwacji szkolenia sportowego, prosimy o zgłoszenie mailowe do biura Jafi Sport: jafi@jafisport.pl i podanie następujących informacji: terminu i miejsca szkolenia, imienia i nazwiska oraz daty urodzenia kursanta, numeru kontaktowego do rodzica.

Inne szkolenia

Szkolenia FAMILY PLUS

Szkółka i przedszkola w wybranych hotelach "Family PLUS" w nowym wydaniu z jeszcze bardziej kompleksową opieką. Ceny od 1390 zł.

Szkółka narciarska całodniowa

Szkółka narciarska w Alpach skierowana jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2015. Szkolenie odbywa się 6 dni po 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-osobowych. Cena od 1100 zł.

Przedszkole Narciarskie całodniowe

Przedszkole narciarskie dla dzieci urodzonych w latach 2016-2018 łączące zabawę z nauką. Zajęcia odbywają się w małych grupach przez 6 dni - 5 h dziennie. Cena od 1190 zł.

Górka Szczęśliwicka

Zapraszamy na lekcje narciarskie z Waszymi ulubionymi instruktorami na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie. Zajęcia z nami to gwarancja dobrego startu w nadchodzący sezon zimowy.

Szkolenie narciarskie dla młodzieży i dorosłych

Na naukę jazdy na nartach nigdy nie jest za późno! Już dziś wykup dla siebie szkolenie - 5 dni po 2h dziennie. Dedykowane dla osób urodzonych przed 2008 rokiem. Ceny od 700 zł.

Szkolenia indywidualne snowboardowe

Jeżeli nie widzisz siebie w grupie szkolenowej i preferujesz naukę indywidualną ta oferta jest dla Ciebie!

Szkółka Narciarska Półdniowa

2,5h dziennie przez 6 dni. Szkółki skierowane do dzieci z roczników 2008-2015. Cena od 850zł. Szkółki organizujemy w Livigno: 7-13.01.2022, 26.02-05.03.2022,  oraz w Val di Sole: 19-26.03.2022 

Przedszkole narciarskie półdniowe

2,5h dziennie przez 6 dni. Przedszkola skierowane do dzieci z roczników 2016-2018. Cena od 850zł. Szkółki organizujemy w Livigno: 7-13.01.2022, 26.02-05.03.2022, oraz w Val di Sole: 19-26.03.2022 

Szkolenie sportowe dla dorosłych

Szkolenia jazdy na tyczkach skierowane są do osób dorosłych i młodzieży urodzonej przed 2008 rokiem. Zajęcia odbywają się przez 5 dni naprzemiennie w godz. 11:00-13:00 i 14:00-16:00

Poranne szkolenia jazdy na tyczkach

Szkolenie jazdy na tyczkach w godz 8:45-10:45 dla dzieci i dorosłych. Wczesne godziny poranne gwarantują lepsze warunki śniegowe.

Prywatny instruktor

Idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Możliwość wynajęcia prywatnego instruktora to komfort w dobrej cenie!

KURSY SITN PZN Demonstrator i Kurs Kwalifikacyjny

Szkolenia PRO. Kursy na demonstratora i kwalifikanta, które stanowią pierwszy etap w karierze instruktora PZN. Cena 1250 zł bez lunchu; 1500 zł z lunchem.

Kurs na stopień Pomocnika Instruktora

Livigno 27.11-11.12.2021 - Kurs intensywny
Pomocnik Instruktora - część I: techniczna + część II: metodyczno – sportowa

Szkolenia indywidualne narciarskie

Jeżeli nie widzisz siebie w grupie szkolenowej i preferujesz naukę indywidualną ta oferta jest dla Ciebie!

Klub Narciarski Jafi Sport

Klub Narciarski Jafi Sport Pro Ski Team dla dzieci i dorosłych. Rozwój  umiejętności w kierunku profesjonalnego narciarstwa sportowego

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę