Szkolenie narciarskie sportowe dla dzieci

Szkolenie kierujemy do dzieci z roczników 2009 – 2016.

Przedstawiamy szkolenie, które ma na celu poprawę dynamiki, korektę sylwetki oraz zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Już po jednym dniu są widoczne postępy – dziecko skutecznie przygotowuje się do jazdy ciętym skrętem między bramkami.

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, rozjeżdżaniem oraz ustawianiem tyczek. Sam trening na tyczkach trwa od 2 do 3 godzin. Pozostały czas jest poświęcony na jazdę zadaniową, która doskonali technikę. Nie zapominamy o rozciąganiu mięśni po zajęciach.

Około 13.00 kursanci udają się z instruktorami na lunch, po którym zajęcia są kontynuowane. Rodzice odbierają dzieci w umówionym miejscu dopiero o 16.00 – wcześniej mają czas wyłącznie dla siebie.

Instruktor objaśnia techniki jazdy sportowej, instruuje, koryguje błędy i demonstruje odpowiednie ustawienie. Ćwiczenia są dobierane indywidualnie, co zwiększa skuteczność szkolenia, a instruktor stale monitoruje postępy kursantów. W trakcie zajęć nie brakuje dobrej zabawy – na przykład w czasie jazdy w parach, „po śladzie” czy w formie wyścigów.

Ważnym elementem szkolenia są videoanalizy. Trener udziela wskazówek na podstawie nagranych przejazdów. Kursant wie, kiedy i w jaki sposób popełnia błąd. Przeprowadzenie analizy dla grupy sportowej jest możliwe nawet w trakcie lunchu lub bezpośrednio na stoku.

Szkolenie trwa 6 dni – od niedzieli do piątku.

Cena standardowe terminy:
 • 1790 zł (z zakwaterowaniem Jafi Sport)
 • 2090 zł (bez zakwaterowania, karnetu i ubezpieczenia)
Cena ferie mazowieckie 13-20.01 / 20-27.01.2024:
 • 1890 zł (z zakwaterowaniem Jafi Sport)
 • 2190 zł (bez zakwaterowania, karnetu i ubezpieczenia) 

Posiłki są wliczone w ceny kursu. Przykładowe menu lunchowe:
 • Niedziela: Spaghetti alla bolognese + sok jabłkowy
 • Poniedziałek: Kotlet schabowy z frytkami + woda
 • Wtorek: Pizza + sok pomarańczowy
 • Środa: Pierś z kurczaka + sok owocowy
 • Czwartek: Klopsy w sosie pomidorowym z opiekanymi ziemniakami + kompot
 • Piątek: Ravioli + sok wiśniowy 

Uwaga!
Menu jest uzależnione od aktualnych ofert w restauracjach i nie ma możliwości modyfikacji zestawów obiadowych. W przypadku dzieci chorujących na celiakię lub stosujących specjalną dietę – rodzice są zobowiązani do zorganizowania lunchu we własnym zakresie. Wówczas koszty posiłków są odliczane od ceny szkolenia.
 • Dziecko musi obowiązkowo posiadać kask.
 • W przypadku szkoleń bez zakwaterowania nie sprzedajemy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (KR).
 • Szkolenie nie jest imprezą turystyczną.
 • W terminach szkoleń całodniowych nie prowadzimy zapisów na zajęcia połdniowe.
 • Szkolenie sportowe wymaga umiejętności minimum na „4-czerwonym” poziomie zaawansowania w naszej skali*
 • Grupy szkoleniowe liczą maksymalnie 8 osób. Nie zapomnij o wypełnieniu ankiety dotyczącej poziomu zaawansowania. Po weryfikacji rzeczywistego poziomu zaawansowania, instruktor może zdecydować o przeniesieniu dziecka dogrupy szkoleniowej regularnej.

*4 (CZERWONY) – umie jeździć równolegle, skręcać równolegle, potrafi wykonać skręt dostokowy cięty, pewnie wchodzić na krawędź, utrzymuje pozycję dostokową, hamuje skrętem „stop”, wykonuje zwroty, jeździ śmigiem, zna zasady bezpieczeństwa (pełna wersja dekalogu FIS)
5 (BRĄZOWY) – CZERWONY +  wykonuje skręt równoległy długi, wykorzystuje znane techniki jazdy do danego terenu jazdy, zna elementy jazdy sportowej
6 (SREBRNY) – BRĄZOWY + wykonuje skręt równoległy długi i krótki, kontroluje promień skrętu i tor jazdy, posiada podstawową wiedzę na temat NRS (Narciarski Regulamin Sportowy)

Ankieta

---
W celu rezerwacji szkolenia sportowego, prosimy o zgłoszenie mailowe do biura Jafi Sport: jafi@jafisport.pl i podanie następujących informacji: terminu i miejsca szkolenia, imienia i nazwiska oraz daty urodzenia kursanta, numeru kontaktowego do rodzica.

Inne szkolenia

KURSY SITN PZN Demonstrator i Kurs Kwalifikacyjny

Szkolenia PRO. Kursy na demonstratora i kwalifikanta, które stanowią pierwszy etap w karierze instruktora PZN. Miejsce kursów:  Livigno - wszystkie tygodnie ferii w Polsce. Cena: 1890zł

Szkolenia FAMILY PLUS

Szkółka i przedszkola w wybranych hotelach "Family PLUS" z jeszcze bardziej kompleksową opieką. Ceny od 1850 zł.

Szkółka narciarska całodniowa

Szkółka narciarska w Alpach skierowana jest do dzieci urodzonych w latach 2009-2017. Szkolenie odbywa się 6 dni po 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-osobowych. Cena od 1590 zł.

Przedszkole Narciarskie całodniowe

Przedszkole narciarskie dla dzieci urodzonych w latach 2018-2020 łączące zabawę z nauką. Zajęcia odbywają się w małych grupach przez 6 dni - 5 h dziennie. Cena od 1690 zł.

Szkółka Narciarska Półdniowa

Świetna alternatywa dla szkoleń całodniowych! 2,5h dziennie przez 6 dni - W LIVIGNO W WYBRANYCH TERMINACH. Szkółki skierowane do dzieci z roczników 2009-2017. Cena od 1090 zł.

Przedszkole narciarskie półdniowe

Świetna alternatywa dla szkoleń całodniowych! 2,5h dziennie przez 6 dni - W LIVIGNO I W NASSFELD W WYBRANYCH TERMINACH. Przedszkola skierowane do dzieci z roczników 2018-2020. Cena od 1190 zł.

Szkolenie narciarskie dla dorosłych i młodzieży

Na naukę jazdy na nartach nigdy nie jest za późno! Już dziś wykup dla siebie szkolenie - 5 dni po 2h dziennie. Dedykowane dla osób urodzonych przed 2009 rokiem. Ceny od 1090 zł.

Prywatny instruktor

Idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Możliwość wynajęcia prywatnego instruktora to komfort w dobrej cenie!

Szkolenia indywidualne snowboardowe

Jeżeli nie widzisz siebie w grupie szkolenowej i preferujesz naukę indywidualną ta oferta jest dla Ciebie!

Kurs na stopień Pomocnika Instruktora

Livigno 01-17.12.2023 - Kurs intensywny
Pomocnik Instruktora - część I: techniczna + część II: metodyczno – sportowa

Szkolenia indywidualne narciarskie

Jeżeli nie widzisz siebie w grupie szkolenowej i preferujesz naukę indywidualną ta oferta jest dla Ciebie!

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 09:00 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę