Camp morski

Władysławowo / Polska

02/08/2020 - 11/08/2020 (9 DNI)

Sprawdź cenę

Podaj wiek

  02/08/2020 - 11/08/2020 (9 DNI)

Obóz morski

Władysławowo     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie

OBÓZ MORSKI DLA DZIECI W WIEKU 7-14 LAT Z PODZIAŁEM NA DWIE GRUPY WIEKOWE 7-10 LAT ORAZ 11-14 LAT
Nasze obozy z serii "Jafi Camp" to idealne miejsce dla dzieciaków chcących spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach wodnych oraz doskonalić swoje umiejętności rowerowe.

Celem naszych obozów jest połączenie zabawy z aktywnym spędzaniem czasu na wodzie, czy rowerze oraz integrację w grupie. Obozy prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych trenerów. 
Dajemy szansę na rozpoczęcie przygody z windsurfingiem, spróbujemy swoich sił w morskiej odmianie paddleboardów, poślizgamy się na skimboardach, a także sprawdzimy jak rowery mtb radzą sobie na plaży.

Proponujemy 2 główne bloki zajęciowe (dzieci uczestniczą w zajęciach ze wszystkich dyscyplin):  trening wodny oraz rowery MTB.

Dodatkowo na naszych obozach pojawi się dużo atrakcji: gry terenowe i integracyjne, wycieczki i zajęcia z podstaw akrobatyki i gimnastyki (nauka bezpiecznego upadania, poprawa koordynacji ruchowej), warsztaty graffiti. PROGRAM:

1 dzień 
- wyjazd autokarem, Warszawa ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)
- kolacja, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami
- spacer - poznanie najbliższej okolicy i ośrodka

2-9 dzień*

8:30 - 9:00 śniadanie 
Blok zajęć przedobiednich: trening wodny lub rowery MTB oraz zajęcia na wodzie - paddleboard, pływanie, podstawy ratownictwa, skimboardy, gry zespołowe i integracyjne itp.
13:00 - 14:00 obiad
Blok zajęć poobiednich: trening wodny lub rowery MTB  - dodatkowo: gry zespołowe i integracyjne itp.
18:30 - 19:30 kolacja
 zajęcia wieczorne (talent show, ognisko, dyskoteka, zajęcia manualne itp.)

* jeden dzień przewidziany na wycieczkę na półwysep helski (zwiedzamy Hel, w tym forkarium)


11 dzień 
- przyjazd w godzinach wieczornych do Warszawy, ul. Racławicka 132 (parking przy stadionie Gwardia Warszawa)


Na naszych wyjazdach dzieci przekazują telefon do depozytu do wychowawcy, telefony  w celu kontaktu z rodzicami, dzieci otrzymują w przerwie poobiedniej.

ZAKWATEROWANIE

Władysławowo to niewielkie miasto położone u nasady mierzei Półwyspu Helskiego na kępie Swarzewskiej, w północnej części Pobrzeża Kaszubskiego, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniego nad Zatoką Pucką.

Ośrodek Pokoje 2-4 osobowe z pełną łazienką i balkonem. Każdy z obiektów posiada własną stołówkę - 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Własna domowa kuchnia, smaczne i kaloryczne posiłki. Do dyspozycji Gości w ośrodku: stołówka świetlica z TV SAT, boisko do siatkówki miejsce na ognisk/grill oraz parking.

Świadczenia
Zalety
Wady

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę