Jafi Sport X Nassfeld

Zostaliśmy oficjalnym partnerem austriackiego regionu Nassfeld!

Dzięki partnerskiej relacji, dajemy możliwość szybkiej i kompleksowej rezerwacji bogatej oferty noclegowej, za naszym pośrednictwem - również w niestandardowych terminach.

Region narciarski Nassfeld to prawdziwy raj dla miłośników zimowych sportów, położony w Alpach Karnickich na granicy austriacko-słoweńskiej. Znany jest z doskonałych warunków narciarskich oraz malowniczego otoczenia. Nassfeld oferuje ponad 100 kilometrów różnorodnych tras narciarskich, dostosowanych do różnych poziomów umiejętności, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.
Nassfeld słynie także z nowoczesnej infrastruktury, w tym z szybkich wyciągów i nowatorskich udogodnień. Panoramiczne widoki na Alpy dodają uroku każdej zjazdowej przygodzie. Ponadto, Nassfeld to miejsce, gdzie dba się o całe doświadczenie turystyczne, oferując liczne atrakcje poza trasami narciarskimi, takie jak trasy narciarstwa biegowego, lodowisko na jeziorze Weissensee, ścieżki do pieszych wędrówek, atrakcje dla dzieci czy relaks w termalnych źródłach.
W sezonie letnim Nassfeld przekształca się w raj dla miłośników aktywnego wypoczynku, oferując szereg tras rowerowych, szlaków turystycznych i możliwości obcowania z naturą. To miejsce, które łączy w sobie atrakcje zimowe i letnie, tworząc niezapomnianą przestrzeń rekreacyjną dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się górami przez cały rok.

https://www.nassfeld.at/pl

BROSZURA INFORMACYJNA

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 09:00 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę