Free Ski - Polskie Dni w Livigno - Livigno - Włochy

Polacy są prawdziwymi miłośnikami Alp, co potwierdzi niejeden mieszkaniec włoskich czy austriackich kurortów. Free Ski w kwietniu – to czas, kiedy zimowa magia wciąż trwa, a słońce dodaje uroku szczytom alpejskim.
Jako największy, polski tour-operator w Livigno mamy nieskrywaną przyjemność zaprosić Was na Polskie Dni organizowane w dniach 13-20.04.2024.

Decydując się na Polskie Dni w Livigno, musimy cię ostrzec, że będziesz chciał powtórzyć to więcej niż raz!

W dniach 13-20.04.2024 „przejmujemy” nasze ulubione, włoskie miasteczko, oficjalnie organizując Polskie Dni, czyli jedną wielką imprezę z niespodzianką.

POLSKIE DNI w LIVIGNO to przede wszystkim:

• imprezy klubowe, kultowe Apres Ski, zabawa do białego rana;
• całodniowe szkolenia grupowe lub indywidulne narciarskie dla dzieci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i opiekunów;
• konkursy z nagrodami – do wygrania vouchery na kolejne wyjazdy;
• fantastyczna pogoda i warunki do jazdy na nartach i desce.

W drugim tygodniu Free Ski – 20-27.04.2024 - dla miłośników zimowego szaleństwa i dźwięków muzyki - wyjątkowe wydarzenie  Festiwal muzyczny Snowland. Niepowtarzalna okazja do spędzenia niezapomnianego czasu na stoku i podczas koncertów artystów z różnych gatunków muzycznych.

Pogoda nawet w drugiej połowie kwietnia sprzyja szaleństwom na stokach Carosello 3000 oraz Mottolino. Polskie Dni w Livigno to okazja, by spędzić kilka dni w jednym z najpiękniejszych kurortów we włoskich Alpach. Jak zawsze przygotowaliśmy ciekawą ofertę wyselekcjonowanych noclegów w korzystnych cenach, a planowana zabawa i możliwość pozostawienia dzieci pod opieką instruktorów stanowią dodatkową zachętę do jak najszybszej rezerwacji miejsc!

Pokażmy razem, jak bawią się Polacy w Livigno! 
 
SORTUJ WG:
CENA ZA: osobęwszystkich
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trwa wczytywanie
dostępnych terminów...

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 09:00 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę