Rodzinny Marzec w Livigno

Livigno / Włochy

14/03/2020 - 21/03/2020 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Podaj wiek

  14/03/2020 - 21/03/2020 (7 DNI)

Apartamenty Teo

Via Saroch 234 R, Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie

Apartamenty Teo - Via Saroch 234 R, Livigno
Odległość od: najbliżego wyciągu nr 18 (Doss) - 0m, przystanku skibusa - ok. 300m, najbliższego sklepu spożywczego - ok. 400m
Kategoria: top class

Apartamenty Teo: typowy budynek charakterystyczny dla Livigno w roku 2012 przeszedł całkowitą renowację. Jest to pierwszy w Livigno obiekt położony bezpośrednio na stoku. Z apartamentów roztacza się piękny, panoramiczny widok na góry i Livigno. Apartament położony jest przy samej stacji wyciągu nr 18. Obiekt dostępny również samochodem (krótki, prywatny tunel pod stokiem prowadzący do obiektu/garażu).

Bilo4 - każdy apartament posiada sypialnię dwuosobową, salon z aneksem kuchennym (zmywarka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka), sofę dwuosobowę, łazienkę z prysznicem.

Trilo6 - sypialnia dwuosobowa z łóżkiem małżeńskim oraz druga sypialnia z dwoma łóżkami rozdzielnymi (w części apartamentów mansarda), salon z aneksem kuchennym (wyposażenie aneksu jak w bilo4), sofa dwuosobowa, łazienka z prysznicem.

Trilo6 (nr 2) - na pierwszym piętrze, dwupoziomowy. Na parterze sypialnia dwuosobowa, salon z aneksem kuchennym (zmywarka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka) i sofą dla dwóch osób, łazienka, duży taras z widokiem na góry. Drugi poziom to sypialnia trzyosobowa (łóżko małżeńskie + pojedyncze lub 3 pojedyncze) i druga łazienka.


W każdym apartamencie na wyposażeniu ponadto jest: tv sat, wifi (darmowe). W obiekcie narciarnia i garaż dla samochodów (nieodpłatnie).

Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 19:00
sobota: 08:00 - 16:00
niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę