FreeSki

Livigno / Włochy

15/04/2023 - 22/04/2023 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  15/04/2023 - 22/04/2023 (7 DNI)

Apartamenty Chalet Alpino

Via Ostaria 486, Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie
Apartament Chalet Alpino: Via Ostaria 486, Livigno
Odległość od: Gondoli Cassana nr 30 - 150m, w najbliższej okolicy centrum: sklepy, restauracje, przystanek skibusa
Kategoria: top class
 
Chalet Alpino położony w centrum Livigno, stanowi element tradycyjnej zabudowy Livigno, jest całkowicie odnowiony. Chalet Alpino jest oddalony od najbliższego wyciągu - gondoli Cassana o zaledwie 150m.
W apartamentach TV-Sat i wi-fi 
(dodatkowo płatny na miejscu 15€/tydz). Do dyspozycji gości pozostaje ogrzewana narciarnia z zamykanymi szafkami. W obiekcie dostępny jest również bezpłatny parking zewnętrzny oraz garaż (dostępny za dodatkową opłatą 50€/auto/tydzień - płatny na miejscu)

 Alpino 1 to studio kategorii TOP CLASS położone na parterze (z niezależnym wejściem) dla 2/3 osób. Składa się z pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i możliwym trzecim łóżkiem, aneksu kuchennego z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, piekarnikiem/kuchenką mikrofalową, telewizją satelitarną, sejfem, jedną łazienką (bez okna) z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Alpino 2 to studio kategorii TOP CLASS położone na parterze (z niezależnym wejściem) dla 2/3 osób. Składa się z pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i możliwym trzecim łóżkiem, aneksu kuchennego z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płytą szklano-ceramiczną, zmywarką, piekarnikiem/kuchenką mikrofalową, telewizją satelitarną, sejfem, jedną łazienką z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Alpino 3 to dwupokojowy apartament kategorii TOP CLASS położony na parterze (z niezależnym wejściem) dla 4 osób. Składa się z jednej sypialni dwuosobowej, pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, płytę szklano-ceramiczną, zmywarkę, piekarnik/kuchenkę mikrofalową, telewizję satelitarną, sejf, jedną łazienkę z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Alpino 4 to studio kategorii TOP CLASS położone na pierwszym piętrze (z niezależnym wejściem) dla 2/3 osób. Składa się z mansardowego pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą i możliwością dostawienia trzeciego łóżka, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do gotowania, szklano-ceramiczną płytę grzewczą, zmywarkę, piekarnik/mikrofalówkę, telewizję satelitarną, sejf, jedną łazienkę z WC, prysznicem i suszarką do włosów.

Alpino 5 to trzypokojowy apartament kategorii TOP CLASS rozmieszczony na dwóch poziomach i z niezależnym wejściem na pierwszym piętrze dla 6 osób.
1 poziom: składa się z pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą, aneks kuchenny z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do gotowania, płyta szklano-ceramiczna, zmywarka, piekarnik / kuchenka mikrofalowa, telewizja satelitarna, sejf, jedna łazienka z WC, prysznicem i suszarką do włosów;
2 poziom: jedna sypialnia dwuosobowa, jedna sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami (z możliwością połączenia), jedna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.
Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 15:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę