Lato-Livigno / Włochy

10/07/2022 - 17/07/2022 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  10/07/2022 - 17/07/2022 (7 DNI)

Rodzinne wczasy w Livigno - ap. Li Roina

Livigno     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie
Apartamenty Li Roina - via Florin 242, 23030 Livigno
Odległość od: najbliższego wyciągu nr 10 – ok. 100 m, stacji gondoli Carosello3000 – 750 m, skibusa – 50 m, centrum – 2 km, sklepu – 20 m, restauracji – 100 m.

Prestiżowe apartamenty, o wysokim standardzie, blisko wyciągów Livigno. Apartamenty urządzone w stylu alpejskim są jednocześnie eleganckie i przestronne, a zarazem ciepłe i przytulne. Dzięki wszystkim udogodnieniom czujesz się jak w domu. Każdy aneks kuchenny jest w pełni wyposażony w sprzęt wysokiej jakości: zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, kuchnię, piekarnik, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce oraz garnki. Dodatkowo, w każdym apartamencie dostępny jest bezprzewodowy Internet Wi-Fi oraz telewizja satelitarna.
Narciarnia z podgrzewanymi szafkami: dla każdego apartamentu przeznaczona jest szafka na cztery pary nart i butów. Przy rezydencji znajduje się parking, a w pobliżu zlokalizowany jest przystanek ski-busa.
Dla gości apartamentów do dyspozycji jest zewnętrzna sauna.

BILO 3 - apartament dwupokojowy dla 3 osób, składa się z pokoju dziennego z jednoosobową sofą (max. 160 cm), aneksu kuchennego, łazienki oraz sypialni dla 2 osób (ok. 35 m2), część apartamentów z balkonem. Wyposażenie: TV, zmywarka, mikrofalówka, pościel. Uwaga - apartamenty posiadają skosy.
TRILO 4 - apartament trzypokojowy dla 4 osób, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz dwóch sypialni z łóżkami dla 2 osób (ok. 45 m2), część apartamentów z balkonami. Wyposażenie: TV, zmywarka, mikrofalówka, pościel.
TRILO 4/5 - apartament trzypokojowy dla 4 osób i małego dziecka, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz dwóch sypialni z łóżkami dla 2 osób (ok. 45 m2), część apartamentów z balkonami. W części dziennej znajduje się małe łóżko dla dziecka (max. 150cm). Wyposażenie: TV, zmywarka, mikrofalówka, pościel. Uwaga - jeden z apartamentów z wejściem z zewnątrz (bez wiatrołapu).
Uwaga! Apartamenty zlokalizowane w różnych klatkach budynku. Wejścia z różnych stron z koniecznością wyjścia na zewnątrz. Jafi Sport nie gwarantuje zakwaterowania grup obok siebie.
Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę