Ferie w Kronplatz - Kronplatz - Włochy

Zastanawiasz się, jak połączyć urlop z feriami dziecka, by jednocześnie odpocząć i zapewnić mu dużo radości? Przychodzimy z pomocą w podjęciu decyzji. Zapraszamy do Kronplatz, włoskiego ośrodka narciarskiego, który słynie z gościnności i perfekcyjnych warunków do rozwoju umiejętności na stokach.

Wyjazdy organizujemy w następujących terminach:

- 16-23.01.2020,
- 23-30.01.2020,
- 30.01-6.02.2020.

Kronplatz to synonim udanego połączenia narciarskiej tradycji z nowoczesnością. Wyciągi, hotele, apartamenty, sklepy i restauracje – tu dosłownie wszystko spełnia oczekiwania turystów, również z Polski. W lutym panują tu doskonałe warunki pogodowe do wypadów na stoki

FERIE w KRONPLATZ to przede wszystkim:

·              wielka frajda dla dzieci – wesołe animacje i rozliczne atrakcje, między innymi kręgle;

·              opieka nad dziećmi przez cały dzień – profesjonalne kursy narciarskie wykorzystujące wideoanalizę postępów.

·              dużo wolnego czasu dla rodziców;

·              świetnie przygotowane stoki i wyciągi;

·              komfortowe noclegi w dobrze wyposażonych obiektach.

Czy wiesz, że w Kronplatz odbywają się zawody Pucharu Świata w Narciarstwie Alpejskim? Już to potwierdza klasę stoków, na których jednocześnie można stawiać pierwsze kroki, jak i korzystać z wieloletniego doświadczenia.

Wielogodzinne szkolenie dziecka rozwija jego sportowe predyspozycje i zapewnia wiele zabawy. W tym czasie możesz zażyć relaksu w pojedynkę, we dwoje lub w gronie znajomych – spacerując, jedząc, jeżdżąc lub odpoczywając w inny, dowolny sposób. Do Kronplatz przybywacie rodzinnie, ale każdy ma czas dla siebie. Początek lutego to odpowiedni moment na naładowanie baterii. Gdzie, jak nie w zaśnieżonych Włoszech...?
 
 
SORTUJ WG:
CENA ZA: osobęwszystkich
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trwa wczytywanie
dostępnych terminów...

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę