Listopadowe Narty na Lodowcu Pitztal - Pitztal - Austria

Nie chcesz czekać na ferie, by zobaczyć zaśnieżony Tyrol? Marzysz o urlopie na słynnym lodowcu Pitztal? W takim razie mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę – listopadowy wyjazd w dwóch wariantach, 4 lub 7 dni. Już w cenie od 2090 zł!

Znakomita infrastruktura, austriacka gościnność, liczne udogodnienia dla turystów... można długo wymieniać zalety wyjazdu w okolice lodowca Pitztal. Dobrze o tym wiemy, od lat przygotowując dla Was wyjazdy właśnie w ten alpejski zakątek. Chcesz uniknąć największych tłumów na stokach? Wybierz listopadowe narty w terminie, którym otwieramy kolejny sezon z Jafi Sport.

LISTOPADOWE NARTY na LODOWCU PITZTAL to przede wszystkim:

·              4- i 7-dniowy pobyt w dniach 07 – 15.11.2020;

·              gwarancja śniegu i dobrych warunków dla narciarzy i snowboardzistów;

·              znakomita baza noclegowa,

·              aktywne otwarcie sezonu zimowego na słynnym, austriackim lodowcu.

Czy to przypadek, że czołowi alpejczycy, jak Marcel Hirscher, przygotowują się do sezonu narciarskiego właśnie na Pitztal? Rusz na narty lub snowboard już w listopadzie! Wybierz 4- lub 7-dniowy wariant pobytu w niezwykle komfortowych warunkach. Spróbuj jedynej w swoim rodzaju, tyrolskiej kuchni, spędź kilka przyjemnych dni na ośnieżonym stoku, gdy w Polsce zaczyna dominować najmniej przyjemna, późnojesienna aura. Sprawdź niską cenę wyjazdu, już od 2090 zł i jak najszybciej zarezerwuj jeden z dwóch proponowanych terminów!
 
 
SORTUJ WG:
CENA ZA: osobęwszystkich
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trwa wczytywanie
dostępnych terminów...

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 18:00
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę