Wiosenne narty ze szkoleniami - Nassfeld - Austria

Początek marca 2021 roku to znakomita okazja, by z całą rodziną udać się do Nassfeld, czyli wspaniałego ośrodka na południu austriackiej Karyntii.

Znakomicie przygotowane ośrodki narciarskie, wyborna kuchnia i malowniczy krajobraz nie tylko gór, ale również jezior, stanowią argumenty zdecydowanie zachęcające do wyboru jednego z dostępnych terminów! 

Wyjazdy organizujemy w następujących terminach: 
  • 06-13.03.2021,
W Nassfeld zapewniamy noclegi w luksusowym hotelu lub równie komfortowych i doskonale zlokalizowanych apartamentach, tuż nad malowniczym jeziorem Pressegersee. Na tutejszych stokach przygotowano aż 110 kilometrów tras, a jedną z atrakcji i udogodnień jest najdłuższa gondola w Austrii. Ten najbardziej nasłoneczniony region kraju leży blisko granicy z Włochami. 

WIOSENNE NARTY ZE SZKOLENIAMI w NASSFELD to przede wszystkim: 
  • szkolenia dla dzieci pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów;
  • animacje i zabawa na świeżym powietrzu w bardzo pozytywnej atmosferze;
  • pobyt w luksusowym Alpen Adria Hotel & Spa lub przepięknie zlokalizowanych i świetnie wyposażonych apartamentach Lake Resort Pressegger See;
  • infrastruktura doceniana przez narciarzy – aż 110 kilometrów zróżnicowanych tras;
  • najbardziej słoneczna okolica w całej Austrii.

Dla wielu rodzin zaletą urlopu w południowej Karyntii jest stosunkowo bliska odległość od Polski (chociażby w porównaniu do wybranych włoskich kurortów). Nassfeld słynie z wyjątkowej atmosfery austriacko-włoskiego pogranicza i ma słuszną opinię słonecznego, narciarskiego kurortu, w którym warto aktywnie wypoczywać. 

Wyjazd z Jafi Sport to możliwość wyboru. Podczas gdy dzieci doskonalą umiejętności na stoku, rodzice mogą odpoczywać w SPA. Już dziś zaplanuj rodzinny wyjazd pełen wyjątkowych wrażeń i wspomnień! 
 
SORTUJ WG:
CENA ZA: osobęwszystkich
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trwa wczytywanie
dostępnych terminów...

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę