Ferie w Nassfeld - Nassfeld - Austria

Ferie zimowe w 2020 roku są znakomitą okazją, by z całą rodziną udać się do Nassfeld, czyli wspaniałego ośrodka na południu austriackiej Karyntii. Znakomicie przygotowane ośrodki narciarskie, wyborna kuchnia i malowniczy krajobraz nie tylko gór, ale również jezior, stanowią argumenty zdecydowanie zachęcające do wyboru jednego z dostępnych terminów! Wyjazd już od 2505 zł!

Wyjazdy organizujemy w następujących terminach:
  • 08-15.02.2020,
  • 15-22.02.2020.

Poznaj nowy region narciarski w coraz bogatszej ofercie Jafi Sport.

W Nassfeld zapewniamy noclegi w luksusowym hotelu lub równie komfortowych i doskonale zlokalizowanych apartamentach, tuż nad malowniczym jeziorem Pressegersee. Na tutejszych stokach przygotowano aż 110 kilometrów tras, a jedną z atrakcji i udogodnień jest najdłuższa gondola w Austrii. Ten najbardziej nasłoneczniony region kraju leży blisko granicy z Włochami.

FERIE w NASSFELD to przede wszystkim:
  • szkolenia dla dzieci pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów;
  • animacje i zabawa na świeżym powietrzu w bardzo pozytywnej atmosferze;
  • pobyt w luksusowym Alpen Adria Hotel & Spa lub przepięknie zlokalizowanych i świetnie wyposażonych apartamentach Lake Resort Pressegger See;
  • infrastruktura doceniana przez narciarzy – aż 110 kilometrów zróżnicowanych tras;
  • najbardziej słoneczna okolica w całej Austrii.

Ceny wyjazdu z Jafi Sport do Nassfeld zaczynają się już od 2505 zł! Dla wielu rodzin zaletą urlopu w południowej Karyntii jest stosunkowo bliska odległość od Polski (chociażby w porównaniu do wybranych włoskich kurortów). Nassfeld słynie z wyjątkowej atmosfery austriacko-włoskiego pogranicza i ma słuszną opinię słonecznego, narciarskiego kurortu, w którym warto aktywnie wypoczywać.

Wyjazd z Jafi Sport to możliwość wyboru. Podczas gdy dzieci doskonalą umiejętności na stoku, rodzice mogą odpoczywać w SPA. Już dziś zaplanuj rodzinny wyjazd pełen wyjątkowych wrażeń i wspomnień! 
 
SORTUJ WG:
CENA ZA: osobęwszystkich
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trwa wczytywanie
dostępnych terminów...

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 19:00
sobota: 08:00 - 16:00
niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę